آرشیو موضوع : حوادث ابرکوه

صفحه 1 از 212

ده شتر قاچاق در ابرکوه کشف شد

ده شتر قاچاق در ابرکوه کشف شد
ابرنیوز:ده شتر قاچاق در ابرکوه کشف شد به گزارش پلیس استان یزد،فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه گفت: ماموران پلیس این شهرستان ضمن توقیف یک دستگاه تریلی "بنز" ۱۰ نفر شتر قاچاق فاقد مجوز دامپزشکی را کشف کردند.
ادامه مطلب

ابرکوه/تعداد وسائط نقلیه موتوری توقیفی در ابرکوه اعلام شد

ابرکوه/تعداد وسائط نقلیه موتوری توقیفی در ابرکوه اعلام شد
ابرنیوز:پلیس تعداد وسائط نقلیه موتوری توقیف شده در ابرکوه در تیرماه را اعلام کرد. پلیس استان یزد تعداد وسائط نقلیه موتوری توقیف شده در شهرستان ابرکوه در تیرماه را اعلام کرد. بنا بر این گزارش، ۷۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در تیر ماه سال جاری در شهرستان ابرکوه توقیف شد.  
ادامه مطلب

ابرکوه/ برق کامیون محموله علوفه را به آتش کشید+عکس(۲نظر)

ابرکوه/ برق کامیون محموله علوفه را به آتش کشید+عکس(۲نظر)
ابرنیوز:یک دستگاه کامیون با محموله علوفه خشک در ابرکوه دچار حریق شد. یک دستگاه کامیون هوو با محموله علوفه خشک در میدان ولیعصر(عج) ابرکوه دچار حریق شد که پس از تماس یکی از شهروندان با آتش نشانی و اعزام ماموران، آتش سوزی مهار گردید. به گزارش روابط عمومی شهرداری ابرکوه،این عملیات ، دقایقی بیشتر طول نکشید و آتش سوزی با اقدام به موقع ماموران مهار شد و خسارت زیادی به کامیون و محموله آن وارد نشد. بنا بر این گزارش، این حادثه خوشبختانه خسارت جانی نداشته است و علت حریق اتصالی برق کامیون اعلام شده است.
ادامه مطلب

گاز گرفتگی جان دو نفر را در ابرکوه گرفت(۶نظر)

گاز گرفتگی جان دو نفر را  در ابرکوه گرفت(۶نظر)
ابرنبور:امروز صبح حادثه گازگرفتگی با عث جان دادن دو نفر در ابرکوه شد. این حادثه در یک منزل مسکونی رخ داد. رییس شبکه بهداشت و درمان ابرکوه در این زمینه به خبرنگار سایت خبری ابرکوه گفت:در این حادثه دو نفر فوت شدند و دو نفر نیز به بیمارستان انتقال پیدا کردند. دکتر عسکر نژاد افزود:دونفر منتقل شده نیاز به اقدامات احیای قلبی و ریوی پیدا کردند و با کوشش کادر بیمارستان در وضعیت نسبتأ پایدار ولی در کما به سر می برند. تمامی افراد آسیب دیده در این حادثه مرد بودند.
ادامه مطلب

تلف شدن 30 راس گوسفند در برخورد با تریلی در روستای هارونی(1نظر)

تلف شدن 30 راس گوسفند در برخورد با تریلی در روستای هارونی(1نظر)
ابرنیوز:در حادثه برخورد یک دستگاه تریلی با احشام 30 رأس گوسفند تلف شدند. به گزارش پایگاه خبری پلیس  در روز چهارشنیه، این حادثه عصر روز گذشته در روستای هارونی ابرکوه به وقوع پیوست . رییس پلیس راه استان یزد علت این حادثه را بی دقتی چوپان و عدم استفاده از علائم در عبور گله از مسیر راه اعلام کرد. سرهنگ ' احمد مظفری '  همچنین از رانندگان خواست تا در عبور و مرور از محورهای اصلی و فرعی مواظب احشام باشند .
ادامه مطلب

تولید هندوانه ای با وزن بیش از ۳۷ کیلو در ابرکوه(۶نظر)

تولید هندوانه ای با وزن بیش از ۳۷ کیلو در ابرکوه(۶نظر)
ابرنیوز:کشاورز روستای خرم آباد بخش بهمن ابرکوه موفق به تولید هندوانه ای با وزن ۳۷ کیلو و ۴۵۰ گرم شد. اصغر قدیرزاده که به کشت هندوانه پرداخته  موفق به تولید این هندوانه شده است که به گفته کارشناس جهاد کشاورزی ابرکوه بزرگترین هندوانه تولید شده در ابرکوه  به حساب می آید. حسن زارع رئیس تولیدات جهاد کشاورزی ابرکوه با اظهار این مطلب اظهار داشت:در حال حاضر سطح زیرکشت این محصول در شهرستان ۱۲۰ هکتار،تولید ۲۷ تن در هکتار و سالیانه ۳۲۰۰ تن هندوانه در ابرکوه تولید می شود و قابل ذکر است که سطح زیر کشت این محصول به علت تداوم خشکسالی ها به شدت کاهش یافته است....
ادامه مطلب

حادثه/واژگونی خودرو +عکس(2نظر)

حادثه/واژگونی خودرو +عکس(2نظر)
 مسئول آتش نشانی ابرکوه گفت:  در کیلومتر 25 جاده ابرکوه – شیراز (بعد از فراغه) یک دستگاه خودروی پژو 405  واژگون شد. محسن فلاح زاده افزود:چهار سرنشین خودروی فوق الذکر توسط اورژانس 115 به بیمارستان اعزام شدند. مسئولین آتش نشانی نیز به منظور احتمال آتش سوزی با قطع نمودن سیستم گاز و برق خودرو در محل حاضر شد ندو پس از اطمینان از خطر انفجار و آتش سوزی محل را ترک نمودند.
ادامه مطلب

حادثه/تصادف جان یک نفر را در ابرکوه گرفت(۲۰ نظر)

برخورد شدید یک دستگاه خودروی پژو با کامیون بنز در محور ابرکوه - شیراز یک کشته برجای گذاشت. فرمانده پلیس راهور استان یزد گفت : در این حادثه  خانمی که راننده پژو بود به علت واژگونی خودرو جان باخت. سرهنگ مظفری سرعت زیاد خودروی سواری را علت این حادثه اعلام کرد .
ادامه مطلب
صفحه 1 از 212
تمام حقوق این سایت برای © 2021 اخبار شهرستان ابرکوه. محفوظ است.
بهینه سازی شده king2net